Türk İşi Metaverse Projesi Metapotamians Emlak Piyasasına Yön Verecek!

9 Şubat 2022

Türk mühendisler tarafından geliştirilen Metapotamians sistemi Türkiye'nin ilk metaverse projesi olma özelliği taşıyor. Emlak sektörünün geleceği için önemli olan sistemin tanıtımı yapıldı.

Metaverse evreni artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelmişken Türkiye de olaya el attı. Türkiye'nin ilk metaverse projesi Metapotamians'ın tanıtımı geçtiğimiz günlerde Tüm Mucitler İcat İnovasyon ve Araştırma Derneği (TÜMMİAD) başkanlığında gerçekleştirildi. 

METAVERSE'E TÜRK ELİ DEĞDİ, METAPOTAMİANS DÜNYAYA AÇILACAK!

Tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen, en büyük kripto marketlerinden biri olan BTCBAM'ın finansal çözüm iş ortağı olan ve Gamerpear ile hayata geçirilen Metapotamians projesi kullanıcılarına benzeri görülmemiş yenilikler sunuyor.

Metapotamians ile kullanıcılar Erc-20 tabanlı bir proje ile sanal parsel alımı ve NFT alışverişi yapabilecekleri bir NFT market deneyimi yaşayacak. 

metapotamians2

METAPOTAMİANS İLE DİJİTAL EMLAKÇILIK!

Metapotamians projesinde bulunan evrendeki arsaların alım satımlarını içeren dünyada, gayrimenkul piyasasında yer alan emlak firmaları ile iş birliği anlaşması yapmaya hazırlanıyor. Bu sistem ile birlikte dijital dünyada yer alan arsaların alım ve satım işlemleri kısa süre sonra reel dünyada emlak sektörünün önde gelen firmaları tarafından yapılabilecek. 

TÜMMİAD Başkanı Bülent Kavaklı, Metaversenin geleceğin gelir kapısı olmasını amaçladıklarının altını çizerek, tanıtımı yapılan Metapotamians sisteminin içerisinde sağlık sektörü, sanat sektörü ve metaverse emlak sektörünün bir arada bulunacağını söyledi. Bunun yanında insanların hukuk, sağlık ve diğer alanlarda normal hayat yaşantılarını Metaverse'e taşıyarak yeni bir gelir sistemi oluşturulmasına ilişkin alan yaratmaya çalıştıklarını ifade etti. 

metapotamians

Erc-20 tabanlı teknoloji kullandıklarını aktaran Çakır, projenin isminin de nerden geldiğini açıkladı. ''Metapotamians'' adını verdikleri projenin isim kökeninin Mezopotamya ve metaverse birleşiminden ortaya çıktığını ve ilk medeniyetlerin kurulduğu yerden yola çıkarak ilerlemeye çalıştıklarını kaydetti. 

 

Kaynak:emlak365. com

Yorumlar

©2015-2024 | Gayrimenkulcu.com Tüm Hakları Saklıdır.