Kullanım Koşulları

gayrimenkulcu.com.da gayrimenkul ilanı yayınlarken ya da gayrimenkul ilanı ararken belirteceğimiz bazı kurallara uymanız gerekmektedir. Bu kurallar;

Bireysel kullanıcılarımız için kullanım kuralları;

- Bireysel kullanıcılarımızn gayrimenkulcu.com da üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir.
- Bireysel kullanıcılarımız satmak ya da kiralamak istedikleri gayrimenkulleri için gayrimenkulcu.com da ücretsiz olarak ilan verebilirler. Bu ilanların yayınlanması için gayrimenkulcu.com bireysel kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmez.
- Bireysel kullanıcılarımız ilan oluştururken gayrimenkullerine ait bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermeleri gerekmektedir. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
- İlanı verilen gayrimenkulle ilgili herhangi bir borç veya bildirilmesi gereken herhangi bir yasal durum var ise ilan detayında mutlaka belirtilmelidir. Bu gibi durumların satın alma veya kiralama işlemi sırasında ortaya çıkması ilan verenin güvenirliliğinizi olumsuz yönde etkileyecektir.
- Oluşturduğunuz ilana eklediğiniz fotoğraflar mutlaka gayrimenkule ait, orjinal fotoğraflar olması gerekmektedir.
- Bireysel kullanıcıların web sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopya alması kesinlikle yasaktır.
- Gayrimenkul arayan bireysel kullanıcılarımız ilgilendikleri gayrimenkul ile ilgili olarak ilan sahipleri ile irtibata geçmek istediklerinde sitemiz üzerinden e-mail yoluyla ulaşabilirler. İlan sahibi ile e-mail yolu ile iletişime geçildiğinde yazılan e-mail argo kelime, hakaret, kişilik haklarını etkileyici cümleler, reklam amaçlı tanıtım yazılar içermemelidir.
- Bireysel kullanıcılar satılmış, kiralanmış veya vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlarını üye yönetim panelleri üzerinden durdurmalı ya da yayından kaldırılmalıdır.
- Bireysel kullanıcılar gayrimenkulcu.com ilan yayınlayarak, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan üyelik sözleşmesine, kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahüt ve beyan etmektedir.
Kurumsal Emlak Ofisi kullanıcılarımız için kullanım kuralları;
- Kurumsal emlak ofisi üyelerimizin gayrimenkulcu.com da üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir. - Kurumsal kullanıcılar portföylerinde bulunan gayrimenkullere ait ilanları yayınlamak için gayrimenkulcu.com da abonelik bedeli ödemeden ücretsiz ilan verebiliriler.
- Kurumsal kullanıcılar ilanlarını oluştururken gayrimenkullerine ait özellikleri eksiksiz ve doğru olarak vermeleri gerekmetedir. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
- İlanı verilen gayrimenkulle ilgili herhangi bir borç veya bildirilmesi gereken herhangi bir yasal durum var ise ilan detayında mutlaka belirtilmelidir. Bu gibi durumların satın alma veya kiralama işlemi sırasında ortaya çıkması ilan verenin güvenirliliğinizi olumsuz yönde etkileyecektir.
- Oluşturduğunuz ilana eklediğiniz fotoğraflar mutlaka gayrimenkule ait, orjinal fotoğraflar olması gerekmektedir.
- Kurumsal kullanıcıların web sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.
- Kurumsal üyelerimiz üye panellerinin yönetimini sağladıkları üye giriş bilgilerini kesinlikle hiçbir kurum ve şahıslar ile paylaşmamalıdır. Bu durumdan doğacak zararlar ile ilgili olarak gayrimenkulcu.com sorumluluk kabul etmemektedir.
- Kurumsal kullanıcılar her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilir. Bir kurumsal üyelik altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar gayrimenkulcu.com tarafından yayından kaldıralacaktır.
- Kurumsal kullanıcılar satılmış, kiralanmış veya vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanları üye panelleri üzerinden durdurmalı ya da silmelidirler.
- Kurumsal kullanıcılar gayrimenkulcu.com da ilan yayınlayarak, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan üyelik sözleşmesine, kullanım koşullarına ve gizlilik kurallarına uyacağını kabul, beyan ve taahüt etmektedir.
- İlan girişi yapan kurumsal kullanıcı şubesi bulunmadı bir firmanın adını, logosunu, vb. bilgilerini o firmanın izni olmadan kullanmamalıdır. Bu kullanımdan dolayı çıkabilecek yasal anlaşmazlıklarda tüm sorumluluk ilan veren kurum veya kişiye aittir.
- gayrimenkulcu.com kullanıcı kaydı sırasında beyan ettiğiniz bilgilerinizin doğruluğunu onaylamak için resmi belgelerinizi talep etme hakkını saklı tutar.
 

 

©2015-2024 | Gayrimenkulcu.com Tüm Hakları Saklıdır.