Özel Bankalar Konut Satışına Başladı! İş, Akbank, ING Bank, Garanti Bankası Şubat Ayı Bankadan Satılık Konut İlanları

9 Şubat 2022

Bankalardan satılık gayrimenkuller için özel bankalar beklenen Şubat ilanlarını yayımladı. İcradan satılık daireler, Garanti Bankası satılık gayrimenkuller, ucuz sahibinden ev ilanları!

Ev fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ederken ucuz konut sahibi olmak isteyen kişiler için bankalar beklenen Şubat ayı ilanlarını yayımladı. Bankaların stokunda yer alan ve mülkiyetini üzerlerine geçirdikleri taşınmazlar için konut satış ilanları peş peşe yayımlandı. Yayımlanan yeni ilanlar kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük alım fırsatı sunuldu. 

Devlet bankaları tarafından yayımlanan yeni ilanlara karşılık olarak özel bankalar da beklenen Şubat ayı ilanlarını yayımlarken ilan güncellemesi yayımlayan özel bankalar arasında Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank ve ING Bank sunmuş olduğu satış fiyatları ile öne çıktı. Özellikle de İş Bankası tarafından sunulan ucuz konut fiyatları dikkat çekti. 

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK APARTMAN DAİRESİ, MÜSTAKİL EV İLANLARI KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası satılık gayrimenkul fırsatları arayan kişiler için Şubat ayı güncellemesini yayımladı. Bankadan satılık köy evi ve müstakil ev almak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan yeni ilanlarda en düşük fiyat 35 bin TL olarak belirlenirken Diyarbakır Silvan'da yer alan 130 m2 bahçeli müstakil evin satış fiyatı ise 40 bin TL olarak ilanlarda yer aldı. 

iş bankası satılık konut ilanları

Bankadan satılık apartman dairesi arayan kişiler için ise Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yer alan 95 m2 büyüklüğe sahip olan apartman dairesinin satış fiyatı 60 bin TL olarak belirlendi. 

ıng bank satılık konut ilanları

ING BANK SATILIK GAYRİMENKULLER: SATILIK APARTMAN DAİRESİ FİYATLARI KAÇ TL?

Bankadan satılık apartman dairesi ilanları arayan kişiler için ING Bank Şubat ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda diğer özel bankalara oranla konut fiyatlarının yüksek olduğu görülürken en düşük satılık apartman dairesi satış fiyatı Kırklareli Merkez ilçesinde yer alan 102 metrekarelik daire için belirlenen 185 bin liralık satış fiyatı oldu. 

garanti bankası satılık konut ilanları

GARANTİ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: SATILIK DAİRE İLANLARI NE KADAR?

İcradan satılık evler için yeni ilanlarını yayımlayan Garanti Bankası farklı bütçelere sahip olan çok sayıda ilanı satışa sunarken 90 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Garanti Bankası Mardin'de satılık apartman dairesi arayan kişilere 90 bin liralık fiyat seçeneği sunarken Muş Merkez'de yer alan apartman dairesi fiyatı ise 100 bin TL oldu. 

akbank satılık konut ilanları-1

AKBANK'TAN SATILIK GAYRİMNEKULLER: BANKADAN SATILIK APARTMAN DAİRESİ NASIL ALINIR?

Akbank gayrimenkul satış ilanları için yeni güncellemeleri yaparken Kırıkkale'de site içerisinde yer alan 98 m2 büyüklüğe sahip 3+1 daire için satış fiyatı 85 bin TL olarak belirlendi. Bankalardan satılık gayrimenkuller için satılık daire ilanları bankaların resmi siteleri üzerinden yayımlanmakta olup ilanlara başvurular için belirtilen teminat bedeli bankaya yatırılarak teklif verilmektedir.

Kaynak:emlak365. com

Yorumlar

©2015-2024 | Gayrimenkulcu.com Tüm Hakları Saklıdır.