İlan Verme Kuralları

-1- İlan girişlerinde belirtilen başlık, açıklama ve kriterlerde (Konum, metrekare, oda sayısı, bulunduğu kat,fiyat vb.) doğru bilgiler yer almalıdır.

2- İlanı verilen kişi gayrimenkulün sahibi değilse, ilana ait bilgilerinin kullanılması ve ilan etme yetkisinin gayrimenkulün sahibinden alınmış olması gerekmektedir.

3- Girişi yapılan ilan güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan, söz konusu içeriği kullanma, ilan etme yetkisinden ve ilan içeriği ile ilgili diğer tüm konulardaki sorumluluk ilan sahibine aittir.

4- İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece gayrimenkul hakkındaki bilgiler yer almalıdır. İlan fotoğrafları başta olmak üzere ilanın hiçbir bölümünde reklam içerikli yazı, logo ve link bulunmamalıdır.

5- İlanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan / kiralanan gayrimenkule ait olmalıdır.

6- Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı konumda olsalar dahi aynı resmin kullanıldığı başka ilanlar mükerrer kabul edilebilir. 

7- Her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlanabilir. Mükerrer ilanlar sistemden silinecektir. 

8- Yayınlanmak istenen ilan için temsili fiyat verilmemelidir. Kredi vb. borcu olan daireler için istenilen fiyat üzerine kalan borç tutarının eklenerek fiyat bilgisinin girilmesi gerekmektedir.

9- Satılan / kiralanan veya güncel bilgi verilemeyen ilanlar yayından kaldırılmalıdır.

10- gayrimenkulcu tarafından kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, kara listeye alınabilir, ilan sahibinin üyeliğine tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

11- İlan sahibi,www.gayrimenkulcu.com adresinde ilan yayınlayarak, gayrimenkulcu.com tarafından belirlenmiş, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları, Yayınlama Kuralları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. gayrimenkulcu belirtilen Yayınlama Kurallarını değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

©2015-2024 | Gayrimenkulcu.com Tüm Hakları Saklıdır.